Przejdź do głównej zawartości

Galeria

Część teoretyczna szkoleń dla kierowców to – w zależności od kategorii – kilkanaście bądź nawet kilkadziesiąt godzin spędzonych w sali wykładowej. Podczas zajęć musisz przecież dokładnie poznać i przyswoić sobie przepisy ruchu drogowego.

Sala wykładowa szkoły jazdy Sampol pomieści nawet duże grupy kursantów. Posiadamy duży ekran oraz multimedialny rzutnik, dzięki którym poznasz najbardziej typowe lub problematyczne sytuacje, z jakimi możesz spotkać się na drodze. W środku znajdziesz też pomocnicze tablice i plansze ze znakami drogowymi, a także szereg pomocy dydaktycznych – podręczników i zbiorów pytań egzaminacyjnych.

Pomieszczenie wyposażone jest również w sprzęt komputerowy. Możesz dzięki temu skorzystać z multimedialnych materiałów przygotowujących Cię do egzaminu wewnętrznego i do części teoretycznej egzaminu państwowego.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na wybrany kurs w naszej szkole jazdy. W Sampol-u przygotujemy Cię do prowadzenia samochodów osobowych, ciężarowych i z naczepami, a także motorowerów i motocykli.