Przejdź do głównej zawartości

Nauka jazdy

Wyszkolimy zarówno przyszłego kierowcę samochodu osobowego, jak i ciężarówki czy motocykla. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców w Grudziądzu prowadzi kursy prawa jazdy na kategorie AM, A1, A2, A, B, BE, C i CE – dla osób w każdym wieku.

Informacje niezbędne dla kursanta

Na każdej stronie znajdziesz informacje na temat wymagań, jakie musisz spełnić, by zapisać się na dany kurs na prawo jazdy: mówimy przede wszystkim o wieku, ale także o ewentualnych zdobytych wcześniej uprawnieniach. Udostępniamy także opis części praktycznej i teoretycznej, razem z przewidywanym czasem ich trwania. Szkoła jazdy Sampol nie ukrywa przed Tobą kosztów – każde szkolenie, zarówno to na ciężarówkę, jak i ten na motocykl czy na kategorię B, mają podaną cenę.

Sampol - Twój Ośrodek Szkolenia Kierowców

Wiemy, że pierwsze chwile za kółkiem czy na motorze są stresujące, dlatego dbamy o to, byś poczuł się w pojeździe pewnie. Nieważne, czy zdajesz prawo jazdy kategorii B, czy uczysz się na profesjonalnego kierowcę ciężarówki – zaczynasz tak samo, jak tysiące osób, które z sukcesem przeszkoliliśmy. Mamy doświadczenie, więc możesz nam zaufać!